U13 poprvé v novém roce

Hráči družstva U13 se představili až ve druhý hrací víkend a start do nového roku se jim povedl.

Takřka všichni kluci už si v novém roce v minulém týdnu zahráli za jiné kategorie. O uplynulém víkendu nám  (odstartovala odvetná část základní skupiny.

Prvním soupeřem v novém roce nám byla BA 2006 Roudnice nad Labem. Utkání jsme sehráli v krásné městské sportovní hale v Budyni nad Ohří.

Proti nám stál mixnutý tým s děvčaty a také s malými baskeťáky, kteří sbírali cenné zkušenosti a věkem patřili mezi benjamínky.

Rozdíl ve skóre se rychle navyšoval každou čtvrtinu. Naše kluky musím pochválit za perfektní TÝMOVÝ a hlavně KOLEKTIVNÍ výkon. Každý si ukrojil velkou porci minut a všichni přidali body do svých statistik.

Těší mne, že se prosadili a do klíčových rolí se dostávali jiní hráči, vůdčí a dominantní role se protentokrát perfektně prohodili.

Zápasy byly plné pohledných akcí, malou kaňkou bylo nepříjemné zranění jednoho ze soupeřů - přejeme brzké uzdravení! Padlo nám také několik střel za tři a hlavně kluci rozdávali nesobecky perfektní přihrávky. V zápasech jsme čekali na střelce, kteří pokoří bájnou 100 bodovou hranici. Dvojzápasu chyběla snad už jen "Guliho" smeč.. :-)

Teď už jen takto zahrát proti Válečníkům.. ;-)

BA 2006 Roudnice - SLAVOJ 15:122 (6:32, 8:61, 13:96)

Statistiky: Singh 32b, Straka 16 (2/0, 1f), Bubeník 14 (1x3, 1/1), Zeman 11 (2/1, 1f), Počík 9 (5/3, 2f), Horecký 8 (1f), Malý 7 (5/1), Urbánek, Drábek, Kekrt a Brůna i Baumruk po 4, Koš 3 (2/1), Pettinger 2

BA 2006 Roudnice - SLAVOJ 8:144 (0:32, 6:64, 6:94)

Statistiky: Singh (3/1), Počík 23 (3/1, 2f), Straka 18, Pettinger a Koš 10, Zeman a Urbánek 8,  Drábek, Brůna a Malý po 6, Horecký 4, Baumruk 2