89_20231101_124844.jpg

Vítěznou sérii přerušil Liberec

Naši muži A v pondělí vyrazili k dohrávce 7.kola 1.ligy mužů do Liberce... jejich počínání popsal lodivod týmu Tomáš Eisner.

Do utkání v Liberci jsme vstoupili přesně tak, jak jsme nechtěli. Rychlé dvě trojky a několik našich zbytečných ztrát znamenalo, že nám Liberec hned ze začátku utkání odskočil. Zbytek zápasu se odehrával ve snaze smazat náskok domácích, což se nám sice několikrát podařilo, pak ale vždy přišla chyba na obranné polovině nebo opět jednoduchá ztráta a nadšeně bojující domácí nás dokázali potrestat. Nutno říct, že výkonem, kterým jsme se prezentovali jsme si vyhrát opravdu nezasloužili. Náš útok byl plný těžkých střel a naprosto chyběla týmovost a pohyb míče. To, co nás zdobilo v předešlých utkáních, jako bychom zapomněli. Doufám, že se z předvedeného výkonu poučíme a v pátek se budeme prezentovat úplně jiným výkonem.

Tímto zvu všechny fanoušky litoměřického basketbalu na další domácí utkání 1.ligy mužů (3.11. v 19,00), kde náš tým nastoupí proti týmu Sokola Pražského, který podobně jako my okupuje 1.-3. příčku soutěže!