73_20230724_063613.jpeg

Letošní 23 KEMP se opět povedl..

Další již 13. ročník nalákal do Litoměřic opět baskeťáky a baskeťačky ze širokého okolí.

Kemp začal tradičně v neděli nájezdem všech kemperů, kteří spí. Bylo opět milé vidět známé tváře, které se k nám vrací ze Strakonic nebo ty nové, které zavítaly z např. Prahy.

Na kempu jsme také přivítali známou trenérskou tvář, trenéra extralijgových juniorů a nyní také prvoligové Lokomotivy Jardu Lejska a trenérskou premiéru si odkroutila nová nosila trenérského týmu Tomáš Bukovec.

Na 6. ZŠ pak proběhlo předání kemperských triček a rozřazení do třech tréninkových skupin dle vybraných týmů z NBA - Miami Heat, Golden State Warriors a Boston Celtics.


Každý den čekali na všechny hráče a hráčky 3 tréninkové jednotky. Dopolední program byl zaměřen na zdokonalování herních činností jednotlivce, které se pak všichni snažili využít odpoledne. V odpoledním bloku byly nejen soutěže ve střelbě, ale také praktické využití všech dovedností při hře 1na1 a 3na3. Večerní program byl zaměřen hlavně na hru samotnou a zábavu. V každé tréninkové skupince se vždy udělal miniturnaj při hře 5na5. Rivalita byla ve všech skupinách veliká a kolikrát šla i zábava stranou.. :-)

Ve středu kempeři vyrazili na místní koupaliště vzali skokanskou věž i tobogán útokem. Nejmenší vyrazili opět střílet na koš a trenéři se střetli při beach volejbale. Středeční večer patřil známé PapučParty a netradičním soutěžím právě v domácím obutí. :-)

Čtvrteční tréninkový program přinesl opět zápolení Kempeři vs Trenéři. A jak je železným zvykem, Trenéři vyhráli i LETOS!!

V pátek nás čekala finále ve střelbě, hře 1na1 a také 3na3. Finálový den měl také několik kulturních vložek a to přímo od kemperů, kteří zazpívali několik známých hitů a to zcela dobrovolně (za zapomenuté věci :-).


Vítězové:

Miami Heat

střelba: Čeněk Komárek 

1na1: Čeněk Komárek 

MIP: Jakub Kekrt

3na3:


Golden State Warriors

Vítězové

střelba: Matyáš Drábek

1on1: Matěj 

MIP: Pavel Vrána

3on3:


Boston Celtics

Vítězové

střelba: Vilém Vávra

1na1: Petr Hasman

MIP: Nikola Kekrtová

3na3:


Celkově nejlepším hráčem, tzv. MVP celého kempu byl vyhlášen Vilém Vávra.


Velké díky všem hráčům a hráčkám za přístup, trenérům i vychovatelkám a také rodičům, že si opět náš basketbalový kemp v Litoměřicích pro své děti opět vybrali..

Zase tedy za rok..

#AHOJSLAVOJ