Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 34 článků.
9_20220225_132255.jpg

Béčko dobylo plubovku Ústí nad Labem

Hodně zajímavé derby bylo na programu v sobotu večer, na palubovce se totiž potkala řada hráčů, kteří se velice dobře znají. Jak za USK tak za rezervu Litoměřic totiž nastoupilo, díky střídavým startům juniorů do nižších soutěží, mimo jiné i několik mladíků, kteří patří do A týmu ústecké Slunety. Na straně Litoměřic to byl například Matěj Wiesner, ústecký celek pro změnu koučuje aktuálně zraněný hráč Slunety Jan Maděra, na hřišti pak nechyběl současný asistent trenéra áčka a bývalý hráč Litoměřic Alexandr Novák.

8_20220225_124726.jpg

Slavoj B kraloval na palubovce Válečníků Děčín

O předposledním únorovém víkendu měla druhá basketbalová liga na programu předposlední desáté dvoukolo. Po sobotní výhře na palubovce SLUNETY USK Ústí nad Labem se v neděli 20. února 2022 představil Slavoj B v nedalekém Děčíně, kde je přivítali místní Válečníci. Litoměřičtí vstupují do zápasu aktivně. Od úvodních minut diktují tempo hry a drží se své taktiky, která se ukazuje býti zcela správnou. Domácí se sice snaží svého soupeře alespoň potrápit, ale ten hraje přesně to co potřebuje a na konci se raduje z poměrně jednoznačné výhry o šestnáct bodů. Slavoj B se dvě kola před koncem základní části pevněji usazuje na třetí příčce.

5_20220129_223904.jpg

Z mladé pušky k pomyslné pásce

Béčko má za sebou první polovinu sezony, o jejím průběhu a generační obměně jsme se bavili s jeho kapitánem Dominikem Kynzlem.